Babiš skončí a zůstane velká díra. Zásadní otázka je, kdo přijde po něm, říká Kartous | info.cz

Články odjinud

Babiš skončí a zůstane velká díra. Zásadní otázka je, kdo přijde po něm, říká Kartous

Tradiční strany končí, jejich spojenectví proti Andreji Babišovi nevydrží. Mediální analytik a odborník na vzdělávání Bohumil Kartous vidí možnou povolební situaci nevesele. Babiš podle něj buď absolutně uspěje, nebo skončí. Spojenectví demokratických stran proti Babišovi by přitom mohlo skončit tak, že brzy půjdeme volit znovu. Proč? Podívejte se na ukázku z rozhovoru. Kdo může za nenávist v české společnosti? Proč Bohumil Kartous viní mimo jiné pražské elity? A komu vyhovuje chudé školství? Celý rozhovor najdete TADY. Všechna interview Pavla Štrunce můžete vidět ZDE.

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

Videa, rozhovory a fotogalerie z volebních štábů sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud