Nejsme napojení na Rusko, spojování strany s proruskými akcemi mi vadí, říká Pirát Michálek | info.cz

Články odjinud

Nejsme napojení na Rusko, spojování strany s proruskými akcemi mi vadí, říká Pirát Michálek

Místopředseda Pirátské strany Jakub Michálek připustil, že za koncem jeho kolegy Giuseppeho Maielly ve funkci garanta obrany stojí jeho účast na prorusky laděných konferencích. V rozhovoru s Pavlem Štruncem zdůraznil, že Piráti jsou proevropskou stranou. Zlínského lídra na postu nahradí šéf strany Ivan Bartoš, Maiello místo něj zastane post garanta programu v oblasti kultury. Co přesně Michálkovi na Maiellovi vadilo? Podívejte se na ukázku rozhovoru. Jak si Piráti představují svůj model přímé demokracie? Na koho se má vztahovat odvolatelnost? A proč chtějí zavést dohled politiků nad soudci? Celý rozhovor s Jakubem Michálkem najdete TADY. Všechna interview Pavla Štrunce můžete vidět ZDE.

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

Videa, rozhovory a fotogalerie z volebních štábů sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud