Robejšek: Přijde pomsta proti muslimům. Evropané si vzpomenou, že umí zabíjet | info.cz

Články odjinud

Robejšek: Přijde pomsta proti muslimům. Evropané si vzpomenou, že umí zabíjet

Londýn a těsně v závěsu Stockholm. Evropu v posledních týdnech znovu znepokojily teroristické útoky v centrech významných metropolí. Analytik s politickými ambicemi Petr Robejšek tvrdí, že v budoucnu obyvatelé vezmou spravedlnost do svých rukou a muslimům se pomstí. Z čeho vychází? Co útoky znamenají pro umírněnou muslimskou komunitu? Pavel Štrunc se politologa ptal také na jeho stranu Realisté. Věří stále, že se jim podaří ve sněmovních volbách oslovit 20 % voličů? Kdy budou mít hotový program? A uvažuje Robejšek o kandidatuře na prezidenta? Podívejte se na rozhovor. Všechna videa z rubriky Štrunc! najdete ZDE.

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

Videa, rozhovory a fotogalerie z volebních štábů sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud