V Česku je nejvíc ruských agentů na hlavu, Moskva chce ovlivnit volby, říká europoslanec Štětina | info.cz

Články odjinud

V Česku je nejvíc ruských agentů na hlavu, Moskva chce ovlivnit volby, říká europoslanec Štětina

Europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina je přesvědčen, že Rusové budou chtít ovlivnit parlamentní i prezidentské volby v Česku. Jejich síla v tuzemsku je podle něj nevídaná, na hlavu tu prý operuje nejvíc ruských špionů v Evropě. Jak přesně chtějí hlasování zmanipulovat? Podívejte se na ukázku rozhovoru. Jak Štětina vnímá prohlášení prezidenta Miloše Zemana o tom, že anexe Krymu k Rusku je hotovou záležitostí? Proč Zeman na Radě Evropy takto mluvil? A je na místě mluvit o velezradě? Celý rozhovor si můžete pustit TADY. Všechna interview Pavla Štrunce najdete TADY.

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

Videa, rozhovory a fotogalerie z volebních štábů sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud