Benefitku vezmou všude. Chytrá karta nahradí stravenky

Projekt společnosti SatisPoll slibuje, že zbaví zaměstnavatele zbytečného papírování a zaměstnance zase zastaralých stravenek. Chytrou kartou Benefitka je možné platit téměř všude a kromě příspěvku na jídlo v sobě ukrývá i „peněženku“ s dalšími zaměstnaneckými benefity. 

Nová zaměstnanecká karta Benefitka řeší hned několik problému najednou. Nejen, že se zaměstnanec zbaví papírových stravenek, kartu na rozdíl od konkurenčního řešení může použít všude, kde se nachází platební terminál společnosti MasterCard.

Pražské elity kážou ze zlatého nočníku. Nedivte se, že lidi mají radši Zemana, říká Kartous

Novou kartu lze využít i na čerpání takzvaných volno časových benefitů, tedy například na dovolenou nebo kulturu, a to podle toho, co zaměstnavatel svému zaměstnanci poskytuje. Kartou lze navíc do pěti set korun platit bezkontaktně.

Vrah celebritou: Časopis dal na obálku zpěváka, který zabil manželku. Teď je pod palbou kritiky

Cílem Benefitky je především zjednodušit a zlevnit distribuci benefitů ze strany zaměstnavatele a na druhé straně nabídnout zaměstnancům co nejjednodušší možnost čerpání těchto výhod. Karta navíc sama pozná, na co má její držitel nárok, využít tak půjde jen na volno časové aktivity, které mu jeho zaměstnavatel poskytuje.

SDÍLET
sinfin.digital