Chcete šetřit, ale zatím se vám to nedaří? Nechte si pomoct od chytrých nástrojů a aplikací!

Prezentace klienta

Jestli nás události spojené s koronavirem naučily pár věcí, tak mezi ně určitě spadá to, jak přistupujeme k financím. Během první vlny se jasně ukázalo, že šetřit se skutečně vyplatí, což plno lidí už nyní stihlo úspěšně uvést do praxe. Plno z nás má ale s šetřením stále problém a žije od výplaty k výplatě, protože jednoduše neví jak začít.

Skvělým pomocníkem se v takových chvílích může stát internet, ostatně jako v mnoha jiných situacích, kdy si s něčím nevíme rady. Nejsou to však pouze různé návody, co vám může nabídnout, ale také chytré nástroje a aplikace, které vám se správou financí a šetřením pomohou v praxi. Které to jsou?

Nákupy v akcích a jedině s nákupním seznamem

Stejně jako naše každodenní aktivity mohou výrazně ovlivnit naše fyzické a psychické zdraví, tak ovlivňují i naše finance. I když se to možná nezdá, nákupy běžných potřeb, jako je jídlo či drogerie, se do rodinného rozpočtu dost promítnou - obzvlášť když to s nimi přeháníme. Existuje však několik způsobů, jak se tomu vyhnout a tak získat nějakou korunu k dobru.

Prvním z nich jsou akční letáky, které pravidelně upozorňují na slevy v různých obchodech. Než abyste ale čekali, až vám váš oblíbený leták hodí do schránky, raději si je najdete sami, a to na nějakém online agregátoru - pak se nebudete moci vymlouvat, že se k vám některý leták jednoduše nedostal. 

Pokud vám stačí základní funkce prohlížení a nepotřebujete nic víc, určitě vás zaujme portál Letakomat.cz. V kategoriích zaměřených na potraviny, bydlení, drogerii, elektroniku i oděvy  a obuv máte k dispozici každý aktuálně platný leták, takže vždy budete mít přehled o tom, kde můžete aktuálně nakoupit nejlevněji. 

Pokud byste to však chtěli posunout o krok dále a rádi byste si vyhledali akce na konkrétní produkty, pak vás jistě zaujmou webové stránky Kimbino.cz, případně mobilní aplikace tohoto projektu. Pomocí vyhledávání během chvilky najdete konkrétní stránky letáků, kde se nachází vámi hledané zboží, a vy se tak vyhnete zdlouhavému lisování, takže neušetříte jen peníze, ale i váš čas.

sinfin.digital