Trendy v udržitelnosti: Jak se promítá energetická a klimatická krize v potravinářství nebo developmentu? A proč je governance stále velká neznámá?

Jak zasahuje energetická a klimatická krize do udržitelnosti v potravinářství? Jak zvýšit úroveň cirkularity materiálů v potravinářství? Jaké jsou světové trendy v udržitelném developmentu? Nakolik může ve stavebnictví fungovat recyklace? Sledujte čtvrtou ze série debat projektu [ta] Udržitelnost, která se věnuje aktuálním trendům, které rezonují v oblasti udržitelnosti a zelené budoucnosti byznysu. Záznam živě vysílané debaty najdete pod textem.

Prvním tématem debaty projektu [ta] Udržitelnost je udržitelnost v potravinářství. Debatovat bude Martina Šilhánová, Sustainability Lead Nestlé CZ&SK. V dalším bloku bude o tématu governance hovořit Marek Procházka, jeden ze zakládajících partnerů advokátní kanceláře PRK Partners.

Jaké jsou světové trendy v udržitelném developmentu? Nakolik může ve stavebnictví fungovat recyklace? To budou témata závěrečného bloku debaty, do kterého přijali pozvání Eva Nykodymová, EHS Manager / Environment, Health & Safety Manager ze Skanska, Josef Molnár, hlavní projektový manažer Domoplan a Jan Nový, ESG ředitel z Progresus Invest Holding.

V rámci série živě streamovaných debat se projekt [ta] Udržitelnost věnuje společně se zástupci byznysu, neziskové sféry i státní správy klíčovým trendům, které rezonují v oblasti udržitelnosti a zelené budoucnosti byznysu.

sinfin.digital