Sázkové kanceláře se těší, jak vydělají na euforii z Jágrova pokračování v NHL

Zpráva o prodloužení kariéry Jaromíra Jágra v kanadsko-americké NHL potěšila jak jeho fanoušky, tak sázkové kanceláře. Ty očekávají, že zájem o tipování výsledků Jágrova týmu Calgary Flames vzroste o desítky procent. Na nejlepší hokejové soutěži světa se vloni prosázelo 1,9 miliardy korun u Tipsportu, přes 600 milionů u Fortuny a 385 milionů u Chance.

Zprávu o setrvání legendy v NHL přivítaly především dvě největší tuzemské sázkové kanceláře. Přítomnost dvojnásobného vítěze Stanley Cupu v NHL znamená větší popularitu soutěže a tím i větší zájem sázkařů o ní.

První pohled do pokoje smrti ve Vegas. Střelec tam tahal zbraně několik dní, pálit mohl ze dvou úhlů

„Soutěž bude víc v médiích, bude se o Jágrovi mluvit. Jeho přítomnost má pozitivní efekt v tom, jak moc fanoušci, a tím pádem i sázkaři NHL sledují,“ říká mluvčí Fortuny Petr Šrain. „Lidé budou Calgary mnohem více sledovat, sázky na jejich zápasy mohou být vyšší až o desítky procent,“ doplňuje.

Podobně uvažuje i Václav Sochor, mluvčí Tipsportu. „Last minute dohoda Jágra s Calgary je velkou událostí, kterou vítáme – je to sázková příležitost navíc. Hráčův přínos vidíme v tom, že pro české fanoušky a sázkaře představuje tvář celé NHL. Jeho přítomnost celkově zvyšuje atraktivitu soutěže, jako legenda přitahuje pozornost,“ popisuje Sochor s tím, že je Jágr legendou i mezi samotnými bookmakery.

Celý článek si přečtěte na webu E15.

 

SDÍLET
sinfin.digital