Vybírejte ze všech bankomatů po celém světě zdarma

Partnerská spolupráce

Banka Raiffeisenbank vychází vstříc novým i stávajícím klientům a zavádí u svého Chytrého účtu výběry ze všech bankomatů po celém světě zdarma. Zdarma a bez podmínek je též i vedení účtu.

„Z výzkumů klientských potřeb dlouhodobě vyplývá, že výběry z bankomatů patří mezi nejlépe vnímané benefity. Proto jsme se rozhodli tuto výhodu nabídnout i klientům, kteří využívají náš Chytrý účet, kde byly doposud zdarma pouze výběry v rámci České republiky,“ říká Petr Štětka, produktový ředitel Raiffeisenbank.

Nové tarify běžných a podnikatelských účtů banka nabídla svým klientům v lednu loňského roku, kdy mimo jiné uvedla na trh základní Chytrý účet pro fyzické osoby i podnikatele, vedený zdarma a bez podmínek. Do této chvíle však mohli klienti využívat výběry z bankomatů zdarma pouze v rámci ČR nebo zemí EHP, od 1. dubna se výběry z bankomatů zdarma rozšíří na celý svět.

Od poloviny března letošního roku je navíc možné založit si u Raiffeisenbank účet online za několik minut a bez nutnosti návštěvy pobočky, a to buď prostřednictvím mobilního telefonu nebo webových stránek banky.

Zejména v období poznamenaném dopadem pandemie covid-19 se banka snaží umožnit maximální dostupnost služeb v online prostředí. Klienti Raiffeisenbank mohou již dnes 97 procent všech běžných bankovních služeb zvládnout plně online, bez nutnosti osobního kontaktu.

Exprimátor Hudeček kandiduje do Senátu: „Prahu je třeba zbavit stovek politiků i úředníků. Ušetří se až miliarda a město by fungovalo lépe.“

Vojtěch Kristen

Po roce 2014 a nevyhraných komunálních volbách se tehdejší pražský primátor Tomáš Hudeček s vysokou politikou rozloučil. Mohly za to nejen spory s tehdejším šéfem pražské TOP 09 Jiřím Vávrou, ale i obvinění v nepřehledné kauze Opencard (soud před dvěma lety Hudečka zprostil obžaloby, loni se mu za stíhání omluvilo ministerstvo spravedlnosti). Někdejší primátor se poté věnoval pedagogické a publikační činnosti i rodině, nyní však hlásí návrat do politiky. Kandiduje do Senátu na Praze 11 a jeho programem prostupuje téma rozpočtové odpovědnosti, se kterým kdysi TOP 09 do veřejného prostoru vstupovala. Hudeček v rozhovoru pro INFO.CZ například kritizuje přebujelost pražských politiků a úředníků a navrhuje razantní snížení jejich počtu, což by prý městu dokázalo ušetřilo až miliardu ročně.

Přečíst celý článek
sinfin.digital