Děsivé podrobnosti vraždy v Doubici: Čtrnáctiletou dívku našli svázanou ve sklepě

Vražda jako z hororu! Sotva 400 metrů od nové roubenky Karla Gotta (78) v Doubici na Děčínsku sprovodil pětatřicetiletý muž v chatce, kde bydlel, ze světa teprve čtrnáctiletou školačku. Její kamarádka (16) vražedný útok přežila, je ale vážně zraněná. Jak a proč k vražednému běsnění došlo?

 
 
 
 
 
 
 
 

Policii zalarmoval v neděli ráno hospodský, který na silnici několik kilometrů od Doubice objevil těžce zraněnou šestnáctiletou dívku. Té se podařilo z chaty hrůzy utéct. Pachatel ji pak ale podle informací Deníku honil po lukách, které jsou za chalupou. Naštěstí se jí podařilo uniknout.

Dívčina o dva roky mladší kamarádka ale bohužel brutální útok nepřežila. Policisté ji našli mrtvou uvnitř chaty. Podle zdroje televize Prima ležela svázaná ve sklepě. „Údajně ji zapíchl,“ řekl jeden z místních.

Podezřelého policisté dopadli vzápětí. Jde o bývalého novináře Martina Ch., který vlastní neziskovku, v níž zaměstnával postižené. V chatě, kde k vraždě došlo, bydlel a dříve ji dokonce vlastnil. Nemovitost však před časem prodal. Noví majitelé ho v ní prý ale nechávali bydlet, než si najde větší objekt na plánovanou farmu.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

SDÍLET
sinfin.digital