Fakta o zločinech komunismu? To je říkanka! Stalinista Skála a Farský ze Starostů šli ve studiu po sobě

Duel komunisty Josefa Skály a poslance hnutí STAN Jana Farského skončil v pořadu Proti sobě ostrou hádkou. Skála, který se otevřeně hlásí k tzv stalinistickému křídlu KSČM, trval na tom, že komunismus přinesl Čechům prosperitu, kterou předtím ani potom nikdy víc nezažili. Farský mu oponoval a také připomněl děsivá čísla, která za sebou komunistický režim má: „248 lidí jste popravili, 200 000 lidí z politických důvodů zavřeli. Tomu chcete říkat prosperita?“ Podívejte se na duel z produkce týdeníku Reflex.

SDÍLET

Stíhání Babiše se povleče do voleb, státní zástupci z něj mají štít proti svému odvolání. Je to nejbrutálnější doba, kdyby vláda zítra skončila, budu nejšťastnější, říká Benešová

Michal Půr, Vladimír Piskáček

Ministryně spravedlnosti Marie Benešová patří k politikům, kteří nejdou daleko pro ostré slovo. Před několika týdny se dostala do sporu s vrchním státním zastupitelstvím, které podezírá z úniku citlivých informací ze spisů. Benešová kvůli tomu dokonce čtyři hodiny podávala vysvětlení. „Bylo místy i šokující. Ptali se mne na mnoho vysoce osobních otázek, které byly ještě doplňovány, a měla jsem pocit, že jsem sama podezřelá,“ říká ministryně v exkluzivním rozhovoru s INFO.CZ a upozorňuje, že nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman může čelit kárné žalobě v restituční kauze.

Přečíst celý článek
sinfin.digital