Jste bez Googlu? 3 alternativy, jak to přežít

Služby společnosti Google včetne populárního vyhledávače mají rozsáhlý výpadek. Pokud přesto nutně potřebujete něco na internetu najít, můžete použít tyhle alternativy.

1) Bing

Vyhledávací služba od Microsoftu. Firma ji spustila v roce 2009 jako konkurenci Googlu. V současnosti je ve Spojených státech druhým nejrozšířenějším vyhledávačem. Jeho technologii využívá i služba Yahoo Search, která je třetí.

2) DuckDuckGo

Internetový vyhledávač, který staví na přesných výsledcích a ochraně soukromí. Neshromažďuje o uživatelích prakticky žádné údaje.

3) Seznam

Domácí služba zaměřená hlavně na český a slovenský internet. Pro vyhledávání v zahraničí využívá technologii Microsoftu, zahraniční weby si ale také indexuje sám.

SDÍLET

Stíhání Babiše se povleče do voleb, státní zástupci z něj mají štít proti svému odvolání. Je to nejbrutálnější doba, kdyby vláda zítra skončila, budu nejšťastnější, říká Benešová

Michal Půr, Vladimír Piskáček

Ministryně spravedlnosti Marie Benešová patří k politikům, kteří nejdou daleko pro ostré slovo. Před několika týdny se dostala do sporu s vrchním státním zastupitelstvím, které podezírá z úniku citlivých informací ze spisů. Benešová kvůli tomu dokonce čtyři hodiny podávala vysvětlení. „Bylo místy i šokující. Ptali se mne na mnoho vysoce osobních otázek, které byly ještě doplňovány, a měla jsem pocit, že jsem sama podezřelá,“ říká ministryně v exkluzivním rozhovoru s INFO.CZ a upozorňuje, že nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman může čelit kárné žalobě v restituční kauze.

Přečíst celý článek
sinfin.digital