Mohl jsem být v zinkové rakvi, přiznal Kalousek. Po operaci je zpět a promluvil i o Zemanovi

Jsem zpět a v plné kondici vzkazuje šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek, který se do sněmovny vrátil po akutní operaci. Jak pro Blesk zprávy sám dodává, už tady taky nemusel být vůbec. A doporučuje všem: Užívejte si každé chvilky, nikdy nevíte, jestli není poslední.

Kolem tohoto tématu je dlouhodobě hodně zlé krve. Zdanění finančních náhrad za církevní restituce štve lidovce a další kritiky návrhu KSČM. Podporu ve Sněmovně by však měl získat i tak - pro je ANO, ČSSD i SPD.

Drásá to i zotaveného Miroslava Kalouska (TOP 09), který se do Sněmovny vrátil po prázdninové značné nepříjemnosti. Byl totiž hospitalizován kvůli akutním problémům s tenkým střevem - a náročná operace dutiny břišní ve Vojenské nemocnici mu zachránila život.

Víte lépe než Maďar, co chce Maďar? Orbán v europarlamentu zostra odmítal kritiku, poslance čeká zlomové rozhodnutí

Kalousek si pochvaloval české zdravotnictví

„Děkuji za optání, už se cítím velmi dobře, ale je to jenom díky vynikající úrovni českého zdravotnictví a schopnosti rychle zasáhnout. Umím si představit, že kdyby se mi to přihodilo v některých z vyspělých zemích EU, např. v Londýně, tak jsem se pravděpodobně vrátil v zinkové rakvi,“ řekl ve Sněmovně Blesk Zprávám Kalousek. Už s úsměvem, i když mu ještě nedávno do smíchu nebylo.

Kalouska rozezlil komunistický návrh na zdanění náhrad v rámci církevních restitucí. A co řekl o Zemanovi?

Pokračování článku a další videa na Blesk.cz >>>

Zeman rezignoval a nereprezentuje Česko. Hrad by měl přiznat jeho zdravotní problémy, říká Drahoš

Unikátní zpověď královny propagandy: Rozhlížím se, jakou jsem nadělala paseku, říká pro INFO.CZ

SDÍLET
sinfin.digital