Policisté na něho vyběhli kvůli problikávání s pistolí. Řidič teď strávil na výslechu 5 hodin

V září řidič „probliknul“ mercedes kvůli agresivní jízdě. Dva policisté v civilu, kteří v něm seděli, si to ale nenechali líbit a řidiče donutili zastavit. Pak na něj vyběhli s pistolí a začali ho urážet. Celá záležitost se teď posunula a problikávající řidič byl zavolán k výslechu, na kterém strávil pět hodin.

Událost se odehrála 21. září v Plzni při výjezdu z centra. Policisté jedoucí v černém mercedesu se tu v místě zúžení, které vzniklo stavebními úpravami, snažili zprava podjet bílou dodávkou s invalidním označením. To se nelíbilo panu Josefovi, a tak na černý mercedes zablikal.

Zeman se do Bílého domu nepodívá. Mají ho tam za „protizápadního“ ruského nohsleda

Podle jeho tvrzení pak policisté udeřili jeho klienta do obličeje a mířili na něj pistolí. Až na několikátou výzvu ukázali odznak. Když to šel pan Josef ohlásit na policejní služebnu, měli mu policisté údajně doporučit, ať nechá celou situaci plavat, protože jde o důstojníky tajné policie. To se ale nestalo a Němec poskytl nahrávku z auta pana Josefa, která situaci zachycuje, médiím.

Okamura jako černý kůň voleb. Je rozhněvaný muž opravdu rebel?

Kvůli případu se zvedla vlna nevole ze strany veřejnosti a situaci označil za nepřijatelnou i ministr Chovanec. Podle informací serveru iDnes.cz byl pan Josef kvůli incidentu v pondělí na policii a to přímo u vyšetřovatelů Generální inspekce bezpečnostních sborů. Na výslechu strávil celých pět hodin.

Proč trval výslech tak dlouho? Přečtěte si na Blesk.cz

SDÍLET
sinfin.digital