Průša, Bérová, Dvorský a další. Největší online konference věnovaná technologiím a startupům

E15

Naše newslettery rozesíláme každý týden

25. 11. 2020 • 16:14
Připravovaná konference představí novinky z nejdynamičtěji se rozvíjejících odvětví. Kyberbezpečnost, telemedicína, umělá inteligence, 5G sítě a hlavně novinky na poli startupů. Stream můžete zdarma sledovat online na Onlineconference.e15.cz. Konference se koná 3. prosince.

Jaká základní témata konference zahrne:

· 5 lekcí co nás o AI naučil COVID-19

· Budoucnost pod ochranou umělé inteligence

· Digitální aplikace v telemedicíně změní vztah mezi lékaři a pacienty

· Jak Tesla změní svět očima Čecha ze Silicon Valley

· Jak zvětšit pravděpodobnost úspěchu vašeho startupu?

· Jak zaujmout investora

· Doba poprogramátorská: zautomatizované podnikání můžete mít zítra

· Startups Exits Strategy from Corona Pandemic.

· Akcelerační program pro startupy

· Kyberbezpečnost je pilířem byznysu

· Bez umění prodávat bude z České republiky vždycky jen montovna

· Budování 5G sítí v EU

· Internet věcí Vodafonu a Zelená města.

· Jak 5G technologie změní svět kolem nás?

Moderují: Michala Hergetová a Jan Mazal

Vystoupí: Pavlína Zemanová - IoT Business Development Manger, Vodafone, Filip Chytrý - Technical Sales Director Avast, Pavel Konečný - CEO Neuron Soudware, Martin Jahoda - Business Development Manager MOBOTIX Konica Minolta, Jiří Pecina - CEO MEDDI hub, Honza Dvorský - Senior Software Engineer Apple Silicon Valley, Pavel Bartoš - spoluzakladatel StartupBox.cz a Happyend, Dana Bérová - nezávislá investorka, Ondřej Gazda - CEO Integromat, Tal Catran - Accelerators Guru Izrael, Josef Průša - CEO Prusa Research, Mika Lauhde - Vice-President Cyber Security & Privacy, Huawei, Tomáš Gogár - CEO, Rossum, Roman Řezníček - DRFG TELCO, Pavlína Zemanová - IoT Business Development Manager VODAFONE, Filip Chytrý - AVAST Technical Sales Director.

Hlavní partneři: Huawei, Konica Minolta, Vodafone

Partneři: Avast, MEDDI hub, DRFG.

 

SDÍLET

Naše newslettery rozesíláme každý týden

Lednové počasí a chyby Francouzů. Co s odstupem víme o blackoutu, který ohrozil Evropu?

Jan Kalous
Dnes • 18:39

Možná jste si toho nevšimli, což je dobře. Nevšimla si toho v nějaké větší míře ani mnohá naše média, což už tak dobře není. Evropa se minulý pátek ocitla na hraně blackoutu. Je to ve své podstatě příběh o tom, jak nebezpečnou situaci v přenosové soustavě nastartovala Francie, ale zažehnaly ji české jaderné a uhelné elektrárny.

„Zelená politika je zároveň sociální politika.“ Přesvědčí o tom ČSSD a Zelení sebe a pak i voliče?

Vratislav Dostál
Dnes • 17:00

Podle politologů oslovených redakcí INFO.CZ je manévr sociálních demokratů, kteří chtějí v letošních sněmovních volbách kandidovat společně se Zelenými, odboráři a malými lokálními formacemi, pochopitelnou reakcí na proměnu politického terénu. Jednoduše řečeno ho lze číst jako pokus o záchranu levice v Poslanecké sněmovně. Zástupci obou stran tvrdí, že pokud má mít spojenectví smysl, musí být dlouhodobé. Otázka je, co na to voliči.

„Hořící keř“ Jan Palach a česká společnost

Martin Kovář
Dnes • 16:55

KOMENTÁŘ MARTINA KOVÁŘE | Hlavní otázka zní, zda vůbec ještě má smysl v předvečer jeho sebeupálení o Janu Palachovi psát. Po roce 1989 a zejména v roce 2019, kdy jsme si připomínali půlstoletí, které od jeho činu uběhlo, už totiž bylo řečeno a napsáno snad úplně všechno. Politikové i nepolitikové odříkali své projevy, byly sepsány vědecké i populární texty, vznikla četná umělecká díla. Já sám si čas od času v souvislosti s ním vzpomenu na písničku Karla Kryla o neznámém vojínovi a přemýšlím o tom, co by na to všechno asi tak řekl sám Palach? Odpověď na tuhle otázku už samozřejmě nikdy nedostaneme, zamyslet se nad ní ale můžeme, stejně jako nad tím, zda svým činem dosáhl toho, čeho chtěl.