Věnujte výlet vlakem, a to nejen pod stromeček

Prezentace klienta

Milují vaši blízcí cestování? Jezdí na výlety a poznávají Česko i zahraniční krajiny? Pak jim můžete udělat nejen na Vánoce radost a věnovat dárkový voucher, kterým uhradí svou jízdenku na vlak. Voucher snadno a rychle koupíte na nádraží u pokladen Českých drah nebo v e-shopu. Pokud jste zapomněli na narozeninový dárek, nebo zapomenete na dárek pod vánoční stromeček, netrapte se. Váš problém během několika okamžiků vyřeší dárkový poukaz ČD zakoupený na pár kliknutí přes internet.

Vouchery lze zakoupit v ceně 100, 200, 500 nebo 1000 Kč. Jsou přenosné a využít je může tedy jak obdarovaný, tak kdokoliv z jeho okolí. Koupit za ně lze jízdenky, rezervace, nebo třeba místa do lůžkových vozů po České republice nebo do zahraničí. Cestu lze platit i pomocí více voucherů najednou. Když je naopak cena jízdenky nižší než hodnota vašeho voucheru, zbývající peníze vám nepropadnou, ale můžete je použít při dalším nákupu. 

Jak je snadné voucher koupit, tak snadné je s ním cestovat. Jízdenku s ním lze koupit nejen na pokladně, ale také v e-shopu Českých drah. Při nákupu je podstatný dvanáctimístný kód, který zadá pokladní nebo přímo vy v e-shopu, takže voucher ani nemusíte fyzicky předkládat. Potřebné údaje o něm jsou uloženy v elektronických systémech národního dopravce, takže nehrozí ani jeho zneužití, leda byste sami kód ze svého voucheru někomu prozradili. 

Voucher můžete darovat opravdu při každé příležitosti, důvodů k rozdávání radosti přeci není nikdy dost. Když nákup stihnete ještě do Vánoc, můžete se například vydat na adventní výlety vlakem. I když jsou v prosinci dny krátké a počasí obvykle cestám příliš nepřeje, můžete vyrazit za náladou usínající přírody nebo měst, která se chystají na Vánoce. Ať již letos vánoční trhy budou nebo ne, určitě se všechna města odějí do sváteční atmosféry, rozsvítí své vánoční stromy a my se můžeme za touto klidnou předvánoční romantikou vydat vlakem.

sinfin.digital