Lepší, hezčí a svižnější. Vítejte na novém INFO.CZ!

Po téměř čtyřech letech existence zásadně inovujeme celý náš web. Jak už teď sami vidíte, rozhodli jsme se, že nepůjdeme cestou vizuální revoluce. O to větší je technologická změna na pozadí. Naším cílem je, aby se Vám pohyb po celém INFO.CZ zjednodušil, web se rychleji načítal a mnohem lépe pracoval na mobilních telefonech.

Možná jste si všimli, že jsme v poslední době navýšili produkci videa a podcastů, v čemž hodláme pokračovat. Naráželi jsme ovšem na technické limity. Řadě z vás se přehrávání vypínalo v autě, po zhasnutí telefonu a podobně. Zvolili jsme proto nová řešení, která by měla nedostatky odstranit. Videa a podcasty INFO.CZ samozřejmě nadále najdete na populárních streamovacích službách, ale přehrávání na našem webu je o velký kus komfortnější. Mimochodem, dnes si můžete rovnou pustit první díl naší novinky, podcastu Jízda dějinami, kde uslyšíte i Petra Nárožného.

Na novém webu najdete vše, na co jste zvyklí – neotřelé komentáře, analýzy či rozhovory –, ale také nám umožní tvořit klub INFO.CZ. Vedle našeho nového měsíčníku, který si již teď můžete předplatit, pro vás chystáme zajímavé knihy a nejedno překvapení. Cílem je vybudovat kolem INFO.CZ komunitu, kterou bychom rádi více zapojili i do tvorby obsahu. A není to otázka dlouhých měsíců, ale spíše týdnů. Do té doby nám pište ohlasy na [email protected], určitě vám odpovíme.

Na konec chci poděkovat všem, kteří se na vzniku nového webu podíleli. Především vývojářům ze Sinfin Digital a našim skvělým grafikům Petře Roubalové a Matěji Hanauerovi ze studia DIP. Pokud by vás zajímaly ještě nějaké podrobnosti, tak vězte, že hosting poskytuje společnosti Amazon a video i podcastový přehrávač stojí na technologii společnosti JW Player. 

sinfin.digital