Všechno nebo nic a Proč právě on? V lednu budou kina sršet humorem

Iveta Mazáčová

16. 12. 2016 • 19:57

V polovině ledna česká kina přinesou rovnou dvě romantické komedie. Český snímek Všechno nebo nic zamotá s osudy dvou nejlepších kamarádek a jejich homosexuálního přítele. Americký film zase přinese klasickou zápletku o seznámení rodičů s potencionálním zetěm.

Česká romantická komedie Všechno nebo nic rozplete svízelnou životní situaci dvou nerozlučných kamarádek Vandy a Lindy, které spolu navíc vlastní malé knihkupectví. Ani jedna nemá muže snů a nehodlají nic nechat svému osudu. Hvězdné obsazení v podání Kláry Issové, Táni Pauhofové nebo Ondřeje Sokola doplní polští herci Michał Żebrowski a Paweł Deląg.

Další lednová komedie, tentokrát ze zámoří, bude řešit opačný problém. Laird v podání Jamese Franca, se jeví jako ten nejdokonalejší muž, kterého si otec může pro svou milovanou dceru přát. Je bohatý a Nedovu dceru Stephanii vroucně miluje. Všechny ideální představy se ale zbortí, když se ti dva seznámí. Podívejte se na trailer k filmu režiséra Johna Hamburga, který má za sebou snímky jako Fotr je lotr nebo Zoolander.

3172387:article:true:true:true

SDÍLET