Deník E15 vydává další exkluzivní magazín E15 Premium s názvem Sámoška 4.0

Sámoška 4.0 to je název letošního čtvrtého čísla magazínu E15 Premium, které vychází právě dnes. Čtenáři se v něm dovědí vše o nejnovějších trendech v maloobchodním prodeji.

Magazín zkoumá, jak se rodí trendy, na nichž lze vydělat peníze, sleduje postupné prorůstání e-shopů a kamenných obchodů i přerod obchodních center na chrámy gastronomie a nových zážitků. Mapuje také tuzemský trh obchodních řetězců a připomíná světové hráče, kteří z českého trhu odešli s nepořízenou. Nechybějí ani žebříčky tuzemských obchodníků s nejvyššími tržbami, ať už zahraničních nebo těch, které ovládá český kapitál.

Vznikne nová vrstva lidí, muslimští migranti se budou bouřit a nepůjdou uplatit, říká Ondřej Neff

Velkou pozornost věnuje magazín nejnovějším trendům v marketingu, který už nevystačí s osvědčenými obchodními triky a stále více se stěhuje na internet a sociální sítě a opírá se o nejnovější technologické inovace.

3664788:article:true:true:true

U příležitosti vydání magazínu pořádá deník E15 21. září diskuzní snídani v hotelu Four Seasons, kde budou o nových trendech v retailu debatovat přední osobnosti z odvětví.

Dvouměsíčník E15 Premium vydává redakce deníku E15. Každé číslo se do hloubky zaměřuje na jeden aktuální byznysový segment a utváří tak platformu pro odborné diskuze o klíčových tématech. První číslo – Fintech revoluce – se věnovalo inovacím ve finanční sféře, následoval realitní magazín Jak se staví nová Praha a jako třetí v pořadí vyšla Energie Česka, číslo věnované změnám, kterými energetický byznys v posledních letech prochází.

Časopis bude k dostání na stáncích distributorů Relay a Geco, dále přes SMS prodej na webových stránkách www.e15.cz

 

 

SDÍLET
sinfin.digital