Zaostřeno na pánskou módu: Vychází Fashion bible pro muže časopisu ForMEN

Info.cz, ForMen

Letos podruhé přichází exkluzivní speciál časopisu ForMEN - Fashion bible pro muže. Tentokrát zaostřený na pánskou módu a nadčasový styl pro sezonu podzim a zima 2017/18. 

„Jestli se pořád najdou tací, kteří v pánském oblékání vidí něco zženštilého, tak se sakra pletou a na oděvech pro muže speciálně určených pro podzimní a zimní čas je to vidět nejlépe,“ říká šéfredaktor časopisu ForMEN Tomáš Otta. A dodává: „Většina klasických pánských oděvů pro toto období - pokrývkou hlavy počínaje a botami konče - má totiž svůj původ v armádě, námořnictví, nebo mezi pracující třídou, hlavně pak britskou a americkou. Většina těchto sezonních kusů oděvu je bytostně chlapských.“

Většinu v českém Playboyi nově získal GES, majitel televize Prima

I z toho důvodu se letošní číslo částečně zaměřuje na Ameriku. „Yup, Ameriku. Zemi prospektorů a kovbojů a country… zemi Trumpa a obloustlých lidí s hamburgerem v joggingovém oblečení. Ale taky zemi, která v rámci své ohraničené svobody prakticky osamoceně vybudovala konzumní svět a celou globální popkulturu. Dala nám tolik nádherných věcí. Řadu jich najdete na stránkách ForMEN Fashion bible pro muže,“ dodává Otta.

3707465:article:true:true:true

Tváří obálky říjnového vydání ForMEN Fashion bible pro muže je zpěvák Ben Cristovao. „Ben je podle mě novým králem popu, jestli mohu tenhle jacksonovský příměr. Je čas na nové pop-hvězdy,“ míní šéfredaktor ForMEN Tomáš Otta. Zvolení Bena zapasovalo do „amerického“ čísla i proto, že Cristovao tráví značnou část roku v Kalifornii. O jeho lásce ke skupině Aerosmith nemluvě…

Finská novinářka zkoumala ruské trolly. Ti proti ní spustili brutální kampaň

Pánský styl ze všech možných úhlů a pohledů, tím je tradičně ForMEN Fashion bible pro muže. Ani v aktuálním vydání nechybí fůra módních editorialů, na kterých se podíleli naši top fotografové a stylisté. Aktuální trendy předvádějí mj. herci Adam Mišík, Jordan Haj a Jan Komínek. Hlavní trendy sezony zmapoval módní návrhář Vladimír Staněk, který je i sám ilustroval. Pověstnou třešničkou na dortu je rozsáhlý obrazový lookbook s množstvím praktických rad a tipů, který na bezmála třiceti stranách připravil fashion director ForMEN Jirka Hofbauer. Role modela se perfektně zhostil známý kadeřník Libor Šula. 

SDÍLET
sinfin.digital