Ubodal kamaráda 66 ranami, pak s manželkou vypil jeho krev. Teď míří vrah upír na svobodu

Prý se napravil a je připraven znovu se začlenit do společnosti. Chce si najít manželku a usadit se. Po 16 letech ve vězení míří na svobodu Němec Daniel Ruda (41), který plnil stránky médií v roce 2001. Tehdy během satanistické vraždy spolu se svou ženou Manuelou zavraždili svého kamaráda Franka (†33). 

Zatímco Daniel Ruda, který si nechal upilovat přední zuby do špičatého upířího tvaru, se už těší, až opustí brány věznice nedaleko Dortmundu, rodiče jeho oběti prožívají noční můru. Dvojice před 16 lety jejich syna ubodala 66 ranami a pak vypila jeho krev.

Babiš na pěti procentech? Posledně byly průzkumy vedle, neberme je tak vážně. Komentář Olivera Adámka

Ruda byl odsouzen na 16 let, nyní bude propuštěn na svobodu. Na cestu dostal nové jméno – Daniel Wegner. Jeho tehdejší žena Manuela si odpykala 13letý trest, který doprovázela psychiatrická léčba. S novou identitou zůstává pod kontrolou lékařů až dosud. Klid od svého expartnera ale nemá, i když by už neměli být v žádném kontaktu. Ještě během pobytu ve vězení byl Ruda obviněn z pokusu o nájemnou vraždu Manuely. Obvinění byl nakonec zproštěn.

Satanističtí manželé rádi podnikali výlety do Anglie a Skotska, kde přespávali v hrobech a provozovali satanistické rituály. Svého kamaráda Franka zavraždili během satanistické mše. Byl prý vtipný, proto jej „obětovali Satanovi jako jeho šaška“. Franka zavraždili 66 ranami nožem a kladivem. Pak společně pili jeho krev.

Pokračování na Blesk.cz

SDÍLET
sinfin.digital