VIDEO: Sexy figuríny ze silikonu jsou hitem erotického salónu. Přizpůsobí je zákazníkům na míru

Info.cz, MIA, sta

Sex s lidmi je už nuda? Barcelonský nevěstinec nabízí alternativu. Třeba blondýnka Katy má husté dlouhé vlasy, velké zelené oči a smyslně špulí rty. Její dokonale souměrné tělo má prý věrné pohyby, láká zájemce o netradiční sexuální zážitek podnik. Kráska Katy se od ostatních pracovnic vykřičených domů ovšem značně liší. Je celá ze silikonu. V nabídce vykřičeného domu jsou i další "panenky pro dospělé". Podívejte se na VIDEO.

Majitelé nově otevřeného podniku Lumi Dolls v katalánské metropoli doufají, že objevili díru na trhu. Místo živých prostitutek se rozhodli „angažovat“ čtveřici silikonových panenek. Hodina vášně je momentálně k mání za 80 eur (asi 2 200 Kč), později to bude 120 eur (asi 3 300 Kč).

V Barceloně se rozhodli uspokojit vkus každého z potenciálních návštěvníků, kterými mohou být muži i ženy. V rámci nabídky umělých nevěstek si tak lze vybrat Afričanku Leizu, Japonku inspirovanou stylem anime Aki, Asiatku Lily a Evropanku Katy. Dámy měří od 161 do 170 centimetrů, každá z nich váží 40 kilogramů. Klientům je personál oblékne podle jejich přání.

SDÍLET
sinfin.digital