Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zpět na místě masakru. Zpěvačka Grande v Manchesteru uspořádá benefiční koncert

Zpět na místě masakru. Zpěvačka Grande v Manchesteru uspořádá benefiční koncert

Americká zpěvačka Ariana Grande slíbila, že se vrátí do Manchesteru a uspořádá tam benefiční koncert. Bude věnován obětem sebevražedného útočníka, který se po jejím pondělním vystoupení v Manchesterské aréně odpálil a zabil 22 lidí. Výtěžek ze svého koncertu v rodném Manchesteru hodlá věnovat obětem atentátu také bývalý frontman skupiny Oasis Liam Gallagher.

Třiadvacetiletá zpěvačka ve vzkazu na Instagramu uvedla, že termín jejího koncertu ještě nebyl stanoven. Uvedla však, že nenávist nesmí zvítězit.

"Naší odpovědí na toto násilí musí být těsnější semknutí, vzájemná pomoc, více lásky, více zpěvu a laskavější a šlechetnější život, než jsme vedli předtím," napsala zpěvačka, která po pondělním útoku přerušila své světové turné Dangerous Woman a zrušila několik evropských koncertů. Její turné bude pokračovat 7. června v Paříži.

720p 480p 360p 240p
VIDEO: Hrdinové a oběti útoku v Manchesteru

Jiní reagují opačně: Kapela Kiss zrušila svůj koncert, který se měl konat 30. května v Manchesterské aréně. Členové skupiny Paul Stanley, Gene Simmons, Eric Singer a Tommy Thayer ale v prohlášení uvedli, že jsou "zdrceni zvěrstvem spáchaným na nevinných obětech Manchesteru".

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek