Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Záhadná smrt v Hurghadě podle doktora? Krásná Magda byla pod vlivem nebezpečné „zombie“ drogy

Záhadná smrt v Hurghadě podle doktora? Krásná Magda byla pod vlivem nebezpečné „zombie“ drogy

Smrt krásné Polky Magdy Zuk nedává už dlouhou dobu spát vyšetřovatelům, ale i její rodině a přátelům. Za záhadných okolností zemřela při výletu do egyptské Hurghady. Podle doktora Tareka Ahmeda, který pracuje v nemocnici, kde zemřela, mohla být pod vlivem tzv. koření. Jde o syntetickou drogu, která dělá z lidí šílence a chodící zombie.

Mladá žena se nechovala po zranění normálně. Skoro to vypadalo, jako by byla posedlá zlým duchem. Zanedlouho po své hospitalizaci zemřela. V nemocnici byla iracionální a násilná.

720p 480p 360p 240p

„Z mého pohledu byla pod vlivem nebezpečných drog. A to je přesně příklad koření,“ řekl doktor Tareka Ahmed webu Fakt.pl. Podle lékaře mohlo mít ovlivnění drogou vliv na to, jak se chovala. Zároveň po účincích drogy mohla skočit z okna.

Magda totiž utrpěla vážná poranění, která nasvědčují tomu, že vyskočila z velké výšky. Podle doktora Tareka Ahmeda cítí lidé po užití drogy silnou euforii. Je prý silnější než po kokainu. Jenže po odeznění euforie přicházejí psychotické stavy plné paranoii, násilí a zmatenosti.

Text vyšel na webu Blesk.cz. Další informace o případu čtěte zde.

720p 480p 360p 240p
Záběry z kamer v nemocnici v Egyptě, kde zemřela Magda: Takhle to vypadalo

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek