Svoji rodinu uviděla po 18 letech. "Mami" ale dál říká ženě, která ji unesla z porodnice

Jako miminko ji unesli, dnes je z ní dospělá žena a její domnělá matka skončila ve vězení. Kamiyah Mobleyové z Jižní Karolíny se tento týden přetočil dosavadní svět vzhůru nohama. V sobotu se poprvé od svého narození setkala se svými biologickými rodiči. Ženu, která ji v roce 1998 několik hodin po porodu unesla, ale stále oslovuje "Mami".

Únoskyně Glorie Williamsová ukradla dívku rovnou z floridské porodnice, kde se vydávala za zdravotní sestru. Policie pak v průběhu let prověřovala řadu tipů, kde by se dítě mohlo nacházet. Dívku, které je dnes už 18 let, ale našla až tento týden. Williamsová ji celou dobu vydávala za svou biologickou dceru.

Policie našla dívku v americké Jižní Karolíně. Včera se poprvé setkala se svými biologickými rodiči. Ti byli neuvěřitelně dojatí, protože už přestali věřit, že Kamiyah někdy najdou. „Byl to nejlepší den v mém životě. Smáli jsme se, povídali jsme si, nepřipustili jsme žádné negativní myšlenky. O únosu jsme nemluvili. Bude to pro ni těžké, aby si z toho vzala to pozitivní. Její pocity jsou velmi smíšené,“ uvádí biologická matka Shanara Mobleyová.

Neuvěřitelný příběh: policie po 18 letech našla v pořádku ženu, kterou jako novorozence unesli

Unesená dívka se ale setkala i se svou dlouholetou domnělou matkou. Williamsová je ve vězení a čelí podezření z únosu. Setkání s dcerou, kterou si násilně přivlastnila, bylo dle svědků velmi emotivní. Kamiyah se s ženou setkala pouze přes mříže, přesto jí prý na konci setkání řekla: „Miluji tě, mami, a budu se za tebe modlit.“

 

 

Unesená Kamiyah se zároveň na sociálních sítích opřela do těch, kteří Williamsovou za únos pranýřovali. „Moje matka mě vychovala dobře a dopřála mi vše, co jsem potřebovala. Není žádný zločinec,“ uvedla na svém Facebooku.

Proč Williamsová dítě v roce 1998 unesla, zatím není jisté. Údajně týden předtím potratila a se ztrátou se nemohla smířit. Unesenou holčičku vydávala za vlastní a její okolí si ničeho nevšimlo. Kromě ní vychovala ještě dvě vlastní děti.

 

SDÍLET
sinfin.digital