Světoznámý tenor nezazní. Bocelli na Trumpově inauguraci nevystoupí

Italský pěvec měl být hlavní hvězdou inaugurační slavnosti. Teď ale vyšlo najevo, že nevystoupí, jak informuje například The Independent. Trumpův tým má už delší dobu problém domluvit na inaugurační slavnost velké hvězdy.

Trump, který je Bocelliho velkým fanouškem, pěvce údajně oslovil sám po jeho vystoupení v Madison Square Garden v New Yorku. Umělec svoji účast nikdy osobně nepotvrdil. Zpráva o jeho účasti na prezidentské inauguraci přesto vyvolala nevoli mezi jeho fanoušky, kteří mu psali, že by se „zaprodal ďáblu“.

The New York Post ve svém sloupku uvedl, že Bocelliho okolí účast pěvce rezolutně odmítlo, protože se na něj snášelo příliš negativní pozornosti. Jiný zdroj novinářům řekl, že s nápadem přišel sám Trump, aby umělce před kritikou ochránil.

Potvrzeno. Trump získal potřebné hlasy volitelů, bude prezidentem

Trumpův tým má se sháněním špičkových celebrit problém. Dosud potvrdil jen vystoupení zpěvačky Jackie Evancho, která se v roce 2010 zúčastnila soutěže Amerika má talent a účinkovala na několika ceremoniích během Obamovy administrativy, například oslav letošního Dne nezávislosti.

 

 

 

SDÍLET
sinfin.digital