Česká pojišťovna kupuje paláce na Václaváku. V centru Prahy je z ní úplný realitní magnát | info.cz

Články odjinud

Česká pojišťovna kupuje paláce na Václaváku. V centru Prahy je z ní úplný realitní magnát

Největším realitním vlastníkem kolem spodní části Václavského náměstí a Jungmannova náměstí se stávají realitní fondy České pojišťovny a její mateřské Generali.

 
 

Český investor Tomáš Fiala, který je díky své ukrajinské skupině Dragon Capital jedním z nejbohatších cizinců v Kyjevě, prodává v Praze na Můstku paláce Euro a Astra.

Podle informací deníku E15 je kupcem Česká pojišťovna a její mateřská Generali. Cena bude pravděpodobně výrazně vyšší než 1,1 miliardy korun, které Fialova skupina za nemovitosti před třemi lety zaplatila.

„S ohledem na interní povahu informací nemohu poskytnout žádné detaily,“ reagovala mluvčí České pojišťovny Ivana Buriánková. Dragon Capital, ani společnost Mint Investments, která Fialově skupině investici spravuje, informace o chystaném prodeji nekomentovaly.

Více si přečtěte na webu E15.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud