Obrovský úspěch krtečka. Bude se natáčet ve 3D v Hollywoodu | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Obrovský úspěch krtečka. Bude se natáčet ve 3D v Hollywoodu

Obrovský úspěch krtečka. Bude se natáčet ve 3D v Hollywoodu

Natáčení dalších nových dílů Krtečka v 3D podobě se může z Číny přesunout do USA. Nová série je součástí plánu na velkou mezinárodní expanzi byznysu s Krtečkem, na jehož konci může být holding s miliardovými tržbami.


 

Kolem známé animované postavičky Krtečka začíná držitelka práv Karolína Milerová budovat nový holding. Každá firma v něm bude mít na starosti samostatnou oblast byznysu s dětským hrdinou.

Jedna firma bude mít pod sebou e-shop, další správu licenčních práv, jiná bude zaměřená na budování obchodů a zábavních center. Aktuálně Millerová vlastní společnosti Little Mole a Little Mole Cartoon.

„Pokud se chystané projekty povedou, tak nás to v tržbách hodí do zcela jiného řádu,“ řekla serveru E15.cz Milerová. V případě, že s e-shopem a franšízami uspěje na čínském a americkém trhu, počítaly by se tržby z Krtečka už v miliardách.

Více si přečtěte na webu E15.cz.


 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.