Philip Morris představil novou generaci IQOS. Na trh dorazí začátkem prosince | info.cz

Články odjinud

Philip Morris představil novou generaci IQOS. Na trh dorazí začátkem prosince

Společnosti Philip Morris přináší na český trh novou generaci zařízení IQOS. Nový IQOS 3 a IQOS 3 MULTI má podle společnosti lepší konstrukci a design, jednodušší používání a zohledňuje zkušenosti spotřebitelů. Uvedení na trh v České republice navazuje na celosvětové představení nové generace IQOSu, která byla poprvé představena 23. října v japonském Tokiu.

Prodej nové generace IQOS v České republice začně 3. prosince. Doporučená maloobchodní cena na českém trhu bude 2 790,- Kč za IQOS 3 a 2 490,- Kč za IQOS 3 MULTI. „Naším cílem bylo vytvořit lepší alternativu pro dospělé kuřáky, což se díky IQOSu podařilo. IQOS 3 a IQOS 3 MULTI přinášejí značná vylepšení a inovace a jsou dalším krokem, abychom přesvědčili dospělé kuřáky v České republice, kteří by jinak pokračovali v kouření cigaret, aby přešli na méně škodlivou alternativu „bez kouře“. Téměř 6 milionů dospělých kuřáků po celém světě, kteří už díky výrobku IQOS zanechali kouření cigaret, vědí, že tento výrobek mění k lepšímu spoustu věcí v jejich životech,“ říká Árpád Könye, předseda představenstva a generální ředitel Philip Morris ČR a.s.

IQOS 3 a IQOS 3 MULTI jsou nejnovějším výrobkem z portfolia produktů bez kouře, které společnost PMI vyvinula proto, aby dospělým kuřákům nabídla vhodnější alternativu a méně škodlivý způsob, jak si vychutnat tabák. Oba produkty jsou navíc dostupné ve více než 500 barevných kombinacích. IQOS 3 je navíc vybaven systémem, který je díky robustnímu pouzdru chrání zařízení například při nárazu. Díky vylepšené technologii slibuje společnost navíc i delší životnost baterie.

IQOS je elektronické zařízení, které díky technologii HeatControlTM tabák v náplních nespaluje, ale pouze nahřívá. Dosavadní vědecké důkazy podle společnosti ukazují, že představuje menší riziko pro zdraví ve srovnání s cigaretovým kouřem. Důkazy rovněž potvrzují, že IQOS neovlivňuje negativně kvalitu vnitřního vzduchu. V průměru 70 až 80 procent uživatelů IQOS přestalo kouřit cigarety, což z výrobku IQOS činí nejefektivnější alternativu bez kouře.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud