Články odjinud

Philip Morris představil novou generaci IQOS. Na trh dorazí začátkem prosince

Philip Morris představil novou generaci IQOS. Na trh dorazí začátkem prosince

Společnosti Philip Morris přináší na český trh novou generaci zařízení IQOS. Nový IQOS 3 a IQOS 3 MULTI má podle společnosti lepší konstrukci a design, jednodušší používání a zohledňuje zkušenosti spotřebitelů. Uvedení na trh v České republice navazuje na celosvětové představení nové generace IQOSu, která byla poprvé představena 23. října v japonském Tokiu.

Prodej nové generace IQOS v České republice začně 3. prosince. Doporučená maloobchodní cena na českém trhu bude 2 790,- Kč za IQOS 3 a 2 490,- Kč za IQOS 3 MULTI. „Naším cílem bylo vytvořit lepší alternativu pro dospělé kuřáky, což se díky IQOSu podařilo. IQOS 3 a IQOS 3 MULTI přinášejí značná vylepšení a inovace a jsou dalším krokem, abychom přesvědčili dospělé kuřáky v České republice, kteří by jinak pokračovali v kouření cigaret, aby přešli na méně škodlivou alternativu „bez kouře“. Téměř 6 milionů dospělých kuřáků po celém světě, kteří už díky výrobku IQOS zanechali kouření cigaret, vědí, že tento výrobek mění k lepšímu spoustu věcí v jejich životech,“ říká Árpád Könye, předseda představenstva a generální ředitel Philip Morris ČR a.s.

IQOS 3 a IQOS 3 MULTI jsou nejnovějším výrobkem z portfolia produktů bez kouře, které společnost PMI vyvinula proto, aby dospělým kuřákům nabídla vhodnější alternativu a méně škodlivý způsob, jak si vychutnat tabák. Oba produkty jsou navíc dostupné ve více než 500 barevných kombinacích. IQOS 3 je navíc vybaven systémem, který je díky robustnímu pouzdru chrání zařízení například při nárazu. Díky vylepšené technologii slibuje společnost navíc i delší životnost baterie.

IQOS je elektronické zařízení, které díky technologii HeatControlTM tabák v náplních nespaluje, ale pouze nahřívá. Dosavadní vědecké důkazy podle společnosti ukazují, že představuje menší riziko pro zdraví ve srovnání s cigaretovým kouřem. Důkazy rovněž potvrzují, že IQOS neovlivňuje negativně kvalitu vnitřního vzduchu. V průměru 70 až 80 procent uživatelů IQOS přestalo kouřit cigarety, což z výrobku IQOS činí nejefektivnější alternativu bez kouře.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud