Anděl od tragické nehody u Obrnic: Obě dívky vypadaly, jako by spaly | info.cz

Články odjinud

Anděl od tragické nehody u Obrnic: Obě dívky vypadaly, jako by spaly

Nárazem o stěnu se video, které natáčely dvě dívky během jízdy, nezastavilo… Uvnitř auta umírá řidička Nikol B. (†21), spolujezdkyně Nikola V. (22) je zraněná. Přes mobil jde vše živě na Facebook dál. Je slyšet i konejšivý hlas paní Ivy, která se snažila pomoci. Blesk ženu našel. Jmenuje se Iva Sucháčková (41).

Jak popisuje události u Obrnic? Její jednání po nehodě, když se snažila pomoci zraněné Nikole V., zaznamenalo velký ohlas na sociálních sítích. Lidé ženu chválili především za její rozvážný, ale i lidský přístup.

Iva Sucháčková přitom není zdravotní sestra, jak se mnozí podle jejího jednání domnívali. Je pracovnicí magistrátu. V osudný čtvrtek projížděla okolo, přímo ve směru bouračky. „Jedno auto tam už stálo. Bylo mladého řidiče Honzy, který tam měl i rodinu. Oba jsme ihned běželi k havarovanému autu,“ vzpomínala.

Při nehodě na Mostecku zemřela jedenadvacetiletá řidička a její kamarádka se těžce zranila. autor: Facebook

„Dostala jsem se ke spolujezdkyni. Obě dívky vypadaly, jako by spaly. Krev tam téměř žádná nebyla. Holčina, u které jsem byla, měla jen krvavý škrábanec u ucha. Byla v bezvědomí, pak se ale probrala a já ji uklidňovala. Stěžovala si na bolest hlavy,“ líčila.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud