Jana Maláčová: Kdo je budoucí ministryně práce a sociálních věcí | info.cz

Články odjinud

Kdo je budoucí ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová? Přinášíme její profesní profil

Z důvodu podezření z plagiátorství svou rezignaci dnes oznámil ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál. Šéf ČSSD Jan Hamáček navrhl do funkce hlavy tohoto rezortu dosavadní ředitelku odboru rodinné politiky a politiky stárnutí Janu Maláčovou. Připravili jsme pro vás profil o jejím profesním životě. 

Datum narození: 24. června 1981

Vzdělání:

magisterský obor politologie na Univerzitě Johanna Wolfganga Goetha ve Frankfurtu nad Mohanem (2002 až 2007); magisterský obor politická ekonomie Evropy na Londýnské ekonomické škole (2014 až 2016)

Současná pozice:

ředitelka odboru rodinné politiky a politiky stárnutí na ministerstvu práce a sociálních věcí (od června 2015)

Kariéra:

analytička fondů EU na ministerstvu pro místní rozvoj (listopad 2007 až prosinec 2011); zástupkyně při Evropském parlamentu v Kanceláři Senátu České republiky (leden 2012 až duben 2014); vedoucí oddělení institucionální komunikace EU na Úřadu vlády (květen 2014 až červen 2015)

Ostatní: 

je členkou politické strany ČSSD.  V letech 2016 až 2017 byla Maláčová členkou správní rady Česko-německého fondu budoucnosti (podle internetového obchodního rejstříku v radě stále figuruje). Absolvovala mezinárodní zkoušky z angličtiny CAE a TOEFL.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud