Na dálnici u Vyškova se v noci odehrálo loupežné přepadení. Komplicové zastavili provoz, aby se zbavili svědků | info.cz

Články odjinud

Na dálnici u Vyškova se v noci odehrálo loupežné přepadení. Komplicové zastavili provoz, aby se zbavili svědků

Loupežné přepadení se v noci na dnešek odehrálo na dálnici D46 za Vyškovem ve směru na Olomouc. Nikdo neutrpěl zranění. Spolupachatelé pravděpodobně zastavili provoz na dálnici tak, aby loupežné přepadení o 200 metrů dál proběhlo bez očitých svědků, oznámil novinářům mluvčí policie Pavel Šváb.

Vyšetřovatelům by ale mohlo pomoci i svědectví lidí, kteří zůstali stát ve vzniklé koloně přibližně na 8. kilometru dálnice mezi 1:00 a 1:15 v noci. Mohou se hlásit na lince 158. "Pomoci by mohly i záznamy z palubních kamer," uvedl Šváb.

Samotné loupežné přepadení se odehrálo kolem 1:00. Policie nezveřejnila, jaké vozidlo bylo terčem přepadení, ani co lupiči ukořistili.

Dálnice byla kvůli vyšetřování na místě události uzavřená asi osm hodin. Objízdná trasa vedla mezi exitem 7 u Drysic na Vyškovsku a exitem 12 u Brodku u Prostějova. Provoz se podařilo obnovit kolem 9:50.

Zdravotnická záchranná služba v noci na místo nevyjížděla, řekla ČTK mluvčí jihomoravské záchranky Michaela Bothová.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud