Na Táborsku spadlo malé letadlo a začalo hořet. Dva lidé nehodu nepřežili | info.cz

Články odjinud

Na Táborsku spadlo malé letadlo a začalo hořet. Dva lidé nehodu nepřežili

U Kundratic na Táborsku spadlo odpoledne malé letadlo, které následně začalo hořet. Na následky nehody zemřeli v letadle dva lidé. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Uvedla to mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

"Požár z letadla se dále nešířil a už je uhašený," uvedla. Dodala, že nehoda, jejíž příčiny se vyšetřují, stala kolem 15:00.

Podle policejního mluvčího Milana Bajcury zatím nebyla zjištěna totožnost obětí a není jasné, odkud a kam letadlo letělo. "Požár prakticky všechno zničil," řekl. Dodal, že na místo míří pracovníci ústavu pro zjišťování příčin leteckých nehod, kteří budou tragickou událost vyšetřovat.

Poslední podobné neštěstí v Jihočeském kraji se stalo loni rovněž v dubnu. Při nehodě tehdy na Prachaticku zahynul pilot. V říjnu 2016 se zase u Dačic na Jindřichohradecku zřítil padákový kluzák.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud