Nové partnerství na české politické scéně? Lidovci budou jednat s hnutím STAN | info.cz

Články odjinud

Nové partnerství na české politické scéně? Lidovci budou jednat s hnutím STAN

Celostátní výbor KDU-ČSL pověřil předsednictvo strany, aby začalo jednat se zástupci STAN o spolupráci do sněmovních voleb v příštím roce.

Celostátní konference KDU-ČSL se podle stranických stanov schází minimálně dvakrát ročně. Letos se sešla třikrát: V březnu lidovci hodnotili hospodaření strany a situaci ve vládní koalici, která se potýkala s důsledky kauzy farmy Čapí hnízdo vicepremiéra Andreje Babiše (ANO), u níž bylo podezření na dotační podvod. V červnu projednávala policejní reformu a v září běžnou agendu.

Lidovecká celostátní konference má 90 členů. Jsou v ní členové celostátního vedení KDU-ČSL, zástupci krajských organizací a všichni poslanci, senátoři a poslanci Evropského parlamentu, kteří jsou členy strany.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud