Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

ODA nakupuje členy. Přijďte si zaplavat, láká šéf partaje a miliardář Sehnal

ODA nakupuje členy. Přijďte si zaplavat, láká šéf partaje a miliardář Sehnal

Občanská demokratická aliance, politický projekt podnikatele Pavla Sehnala, se potýká s nedostatkem členů. Za příspěvek dvě stě korun ročně mohou lidé zdarma dostat vstupenku do akvaparku.

S rozšířením členské základny loni obnovené ODA má pomoci pojišťovací společnost Total Brokers, která disponuje sítí makléřů. „Považuji za logické, že jsme své služby ODA nabídli. Máme v této věci uzavřený standardní obchodní vztah, jehož předmětem je nabídka a administrace vstupu do této politické strany,“ uvedl ředitel firmy Jaroslav Čížek.

Kromě přihlášky, letáku s programovými prioritami a stanovami budou makléři lidem, kteří se rozhodnou do strany vstoupit, předávat dárek jejího předsedy, miliardáře Pavla Sehnala.

„Každý nový člen ODA po zaplacení symbolického ročního členského příspěvku dvě stě korun dostane zdarma celodenní rodinné vstupné do Aqua Palace Praha, jehož je pan Sehnal majitelem. Rozhodl se tímto způsobem poděkovat novým členům za jejich vstup do strany,“ dodal ke spuštění kampaně mluvčí ODA Milan Řepka.

Celý článek si přečtěte na webu E15.cz.