ODA nakupuje členy. Přijďte si zaplavat, láká šéf partaje a miliardář Sehnal | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

ODA nakupuje členy. Přijďte si zaplavat, láká šéf partaje a miliardář Sehnal

ODA nakupuje členy. Přijďte si zaplavat, láká šéf partaje a miliardář Sehnal

Občanská demokratická aliance, politický projekt podnikatele Pavla Sehnala, se potýká s nedostatkem členů. Za příspěvek dvě stě korun ročně mohou lidé zdarma dostat vstupenku do akvaparku.

S rozšířením členské základny loni obnovené ODA má pomoci pojišťovací společnost Total Brokers, která disponuje sítí makléřů. „Považuji za logické, že jsme své služby ODA nabídli. Máme v této věci uzavřený standardní obchodní vztah, jehož předmětem je nabídka a administrace vstupu do této politické strany,“ uvedl ředitel firmy Jaroslav Čížek.

Kromě přihlášky, letáku s programovými prioritami a stanovami budou makléři lidem, kteří se rozhodnou do strany vstoupit, předávat dárek jejího předsedy, miliardáře Pavla Sehnala.

„Každý nový člen ODA po zaplacení symbolického ročního členského příspěvku dvě stě korun dostane zdarma celodenní rodinné vstupné do Aqua Palace Praha, jehož je pan Sehnal majitelem. Rozhodl se tímto způsobem poděkovat novým členům za jejich vstup do strany,“ dodal ke spuštění kampaně mluvčí ODA Milan Řepka.

Celý článek si přečtěte na webu E15.cz.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.