Ohledně vraždy novorozence v Teplicích má policie jasno. Obvinila matku, hrozí jí výjimečný trest | info.cz

Články odjinud

Ohledně vraždy novorozence v Teplicích má policie jasno. Obvinila matku, hrozí jí výjimečný trest

Policie obvinila devětadvacetiletou ženu z Teplic z vraždy novorozeněte. Jde o matku dítěte, která mu po porodu neposkytla dostatečnou péči, a v důsledku toho chlapec zemřel, informovala ČTK mluvčí policie Alena Bartošová. "V případě odsouzení ženě hrozí trest odnětí svobody od 15 do 20 let, případně trest výjimečný," dodala.

Tělo novorozence bylo objeveno ve čtvrtek vpodvečer v kontejneru ve Zrenjaninské ulici ve čtvrti Řetenice. Místo je jen několik desítek metrů od teplické nemocnice, kde je i babybox. Podezřelou ženu zadrželi policisté v sobotu kolem poledne.

"Vypátrána byla na základě vlastního šetření krajských kriminalistů a teplických policistů. Obviněná s policií spolupracuje, k činu se přiznala," řekla Bartošová.

Policisté podají státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněné ženy do vazby. Zároveň si vyžádají znalecké posudky z oboru zdravotnictví.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud