ONLINE: Babiš propadl, Zeman by mu reparát dávat neměl, zní z opozice po hlasování o důvěře vládě | info.cz

Články odjinud

ONLINE: Babiš propadl, Zeman by mu reparát dávat neměl, zní z opozice po hlasování o důvěře vládě

Sněmovní mandátový a imunitní výbor dnes doporučil plénu, aby vydal premiéra a předsedu ANO Andreje Babiše a místopředsedu hnutí Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v případu Čapí hnízdo. Doporučení výboru přišlo tesně před pokračováním sněmovního projednávání žádosti Babišovy menšinové jednobarevné vlády o vyslovení důvěry. Andrej Babiš ještě před jednáním výboru prohlásil, že s Jaroslavem Faltýnkem požádají sněmovnu o vydání policiii. Poslanci za hnutí ANO však ruku pro vydání svého šéfa nezvednou. Sněmovna po čtvrté hodině odpolední vyslovila dle očekávání Babišově vládě nedůvěru. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud