Pokračování Pulp Fiction? Tarantino dokončil scénář k novému filmu, název zatím tají | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Pokračování Pulp Fiction? Tarantino dokončil scénář k novému filmu, název zatím tají

Pokračování Pulp Fiction? Tarantino dokončil scénář k novému filmu, název zatím tají

Úspěšný americký režisér Quentin Tarantino (54), který se v devadesátých letech proslavil filmem Pulp Fiction, dokončil scénář pro svůj další film a je dost pravděpodobné, že je založen na vraždách proslulé Mansonovy rodiny. Vypadá to tedy na pořádně napínavý příběh. A co víc? Tarantino prohlásil, že to bude jeho první celovečerní film bez podpory producenta Harveyho Weinsteina, který se momentálně nechvalně proslavil svými sexuálními skandály. 

Quentin Tarantino je nejen filmovým režisérem a scénáristou, ale i hercem. V několika svých filmech si tedy i zahrál. K jeho nejznámějším snímkům patří bezesporu Pulp Fiction nebo Kill Bill, z těch posledních můžeme zmínit filmy jako Hanebný parchanti, Nespoutaný Django nebo Osm hrozných z roku 2015. Nyní už pro své fanoušky chystá další odvážný snímek.

Režisér již dopsal k novému filmu scénář, ke kterému ho měl inspirovat příběh legendárního masového vraha Charlesa Mansona a jeho rodiny. Po hollywoodském skandálu se sexuálním obtěžováním hereček ze strany filmového producenta Harveyho Weinsteina Tarantino oznámil, že to bude jeho první celovečerní film bez podpory společností Miramax nebo Weinstein Company, v nichž právě Weinstein figuroval.

Natáčení filmu by mělo probíhat do poloviny roku 2018, do kin by pak měl snímek jít v roce 2019. Vzhledem k tomu, že dosud nebyl zveřejněn oficiální název filmu, je film označován jako číslo 9, protože je to devátý film Tarantina. Podle portálu Deadline.com by měl být film podobný Pulp Fiction a jednu z vrahových obětí by si měla zahrát herečka Margot Robbie. No, necháme se překvapit…

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.