Premiéra účtenovky: Dnes se bude poprvé losovat, první výhra je milion korun | info.cz

Články odjinud

Premiéra účtenovky: Dnes se bude poprvé losovat, první výhra je milion korun

Dnes se budou poprvé losovat výhry v účtenkové loterii k elektronické evidenci tržeb (EET), a to z účtenek zaregistrovaných a vystavených během října. Výherní kódy pěti hlavních cen ministerstvo financí zveřejní dnes před hlavními večerními zprávami v televizi Prima, tedy v 18:53. Následně v 19:00 úřad zveřejní kompletní výherní listinu na internetové stránce loterie. Účtenky do dnešního slosování bylo možné zaregistrovat do neděle.

Praha 15. listopadu (ČTK) - Dnes se budou poprvé losovat výhry v účtenkové loterii k elektronické evidenci tržeb (EET), a to z účtenek zaregistrovaných a vystavených během října. Výherní kódy pěti hlavních cen ministerstvo financí zveřejní dnes před hlavními večerními zprávami v televizi Prima, tedy v 18:53. Následně v 19:00 úřad zveřejní kompletní výherní listinu na internetové stránce loterie. Účtenky do dnešního slosování bylo možné zaregistrovat do neděle.

První výhra v loterii je milion korun, druhá automobil Ford Focus Kombi za zhruba 400.000 Kč, třetí 300.000 Kč, čtvrtá 200.000 Kč a pátá 100.000 korun. Dále budou moci lidé získat 20 výher po 20.000 Kč, 1000 výher po jednom tisíci korun a 20.000 výher po stokoruně.

Do říjnového slosování účtenkové loterie k elektronické evidenci tržeb se zaregistrovalo zhruba 478.000 aktivních hráčů a do slosování bylo zaregistrováno 11,1 milionu účtenek. Slosování provede společnost Sazka prostřednictvím certifikovaného generátoru náhodných čísel, takzvaného RNG modulu.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud