Sedmá milost Miloše Zemana. Na svobodu půjde muž s rakovinou trestaný za majetkové zločiny | info.cz

Články odjinud

Sedmá milost Miloše Zemana. Na svobodu půjde muž s rakovinou trestaný za majetkové zločiny

Prezident Miloš Zeman omilostnil muže nemocného rakovinou, který byl odsouzen za majetkové zločiny a nedovolené ozbrojování. Oznámil to dnes mluvčí Hradu Jiří Ovčáček.

Jde o sedmou milost, kterou Zeman od nástupu do funkce udělil. Většinu milostí zdůvodnil právě vážným zdravotním stavem odsouzených a jednu milost udělil na základě žádosti papeže mladé ženě, která se ve vězení starala o malé dítě.

Poslední omilostněný nyní podle Ovčáčka podstupuje náročnou léčbu. Muži byl už kvůli špatnému zdravotnímu stavu výkon trestu přerušen soudem.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud