V neděli proběhl sněm ANO. Straníci zvolili nové vedení, Babiš obhájil pozici předsedy | info.cz

Články odjinud

V neděli proběhl sněm ANO. Straníci zvolili nové vedení, Babiš obhájil pozici předsedy

Po dvou letech se v dnes schází v Praze celostátní sněm hnutí ANO k volbě vedení na další dvouleté funkční období i jednání o kandidátce pro květnové volby do Evropského parlamentu. Funkci předsedy hnutí bude obhajovat premiér Andrej Babiš, kterého do čela nominovaly všechny krajské sněmy. Většina pak na prvního místopředsedu navrhla Jaroslava Faltýnka. Sněm začal v 09:00, o půl hodiny později proběhl nejprve Babišův, posléze Faltýnkův projev. Volba předsedy by se měla uskutečnit kolem 15:00, následovat budou volby dalších členů předsednictva.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud