Vzal jsem si jen 400. Tvrdil policistům taxikář, který turistce naúčtoval za 14 kilometrů 12 tisíc | info.cz

Články odjinud

Vzal jsem si jen 400. Tvrdil policistům taxikář, který turistce naúčtoval za 14 kilometrů 12 tisíc

Nehorázným způsobem okradl pražský taxikář (45) cizinku z Asie. Ta chtěla ve čtvrtek odvézt ze Staroměstského náměstí ke Kongresovému centru v Praze 4. Místo šesti kilometrů s ní ale najel 14 a pak si řekl o 12 tisíc korun. Redakci Blesk.cz se podařilo zjistit, jak své jednání strážníkům zdůvodnil.

Strážníci muže zadrželi jen pár hodin poté, co cizinku okradl. Ta si totiž stěžovala v hotelu, recepční poté zavolala městskou policii a ta ho dopadla v Pařížské ulici.

Muž nejdříve strážníky přesvědčoval, že si vzal jen 407 korun. Poté přiznal, že to bylo 12 tisíc. A jeho vysvětlení?

„Strážníkům například tvrdil, že žena nejprve chtěla odvézt do jiného hotelu, prý v Praze 8. V průběhu cesty údajně zjistil, že jede jinam, než zákaznice chce, proto se obrátil a pokračoval na Prahu 4,“ popsala Blesk.cz mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Trasa měla mít necelých šest kilometrů

Turistka chtěla svézt ze Staroměstského náměstí ke Kongresovému centru v Nuslích. Nejkratší cesta vedoucí přes nábřeží, Karlovo náměstí a magistrálu je dlouhá necelých šest kilometrů. Muž ale ujel 14 kilometrů a pak si řekl o zmíněných 12 tisíc korun.

Více na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud