Články odjinud

Za megavýbuchem na Plzeňsku prý stojí „známá firma“. Městečko terorizuje roky, stěžují si lidé

Za megavýbuchem na Plzeňsku prý stojí „známá firma“. Městečko terorizuje roky, stěžují si lidé

Na sociálních sítích vzbudilo velký ohlas video, které ukazuje novoroční výbuch na náměstí v Přešticích. Lidé explozi, za kterou má údajně stát místní „známá fima“, odsuzují. Případem se zabývají i policisté.

„Zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu obecné ohrožení. Na náměstí si připravil upravenou pyrotechniku 21letý muž a odpálil ji,“ popsala policejní mluvčí Martina Korandová.

V reakcích na sociální síti místní spojují s explozí místního mladíka. Ten se měl „proslavit“ už před několika lety, kdy ještě jako školák „neukočíroval“ doma jakousi chemikálii, a ta explodovala. Kluk skončil zraněný v nemocnici, zbytek arzenálu, co měl doma, likvidovali pyrotechnici na louce za bytovkou.

„Předloni to hodil přímo na dětské hřiště. Smutné je, že policie nic nedělá, a on se tomu jen směje, jak je dobrej,“ stojí v dalším postu.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz. 

Výbuch pyrotechniky v Přešticích na Plzeňsku

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud