Zeman pronese vánoční poselství. Z Lán promluví hodinu po poledni | info.cz

Články odjinud

Zeman pronese vánoční poselství. Z Lán promluví hodinu po poledni

Prezident Miloš Zeman dnes pronese své vánoční poselství z lánského zámku. Podle jeho mluvčího bude hlava státu hodnotit uplynulý rok. Projev ze záznamu odvysílají od 13:00 televize Nova, Česká televize na stanicích ČT1 a ČT24, TV Barrandov, servery Blesk.cz a Seznam.cz a Český rozhlas na stanicích Radiožurnál a Plus.

Prezidentův mluvčí ČTK sdělil, že Zeman svůj projev stejně jako v minulých letech a při jiných příležitostech nebude předčítat, ale pronese ho takzvaně spatra. Natáčet se bude podobně jako před rokem v Masarykově pracovně, kde Zeman poskytuje rozhovory pro média. Dříve Zeman promlouval ze Sloupové síně. "Přichystán je vánoční stromeček a také svícen," uvedl.

Před rokem prezident ve svém poselství vyzdvihoval ekonomický růst Česka, zvýšení platů a nízkou míru nezaměstnanosti. Kritizoval politiky, kteří zlehčují migrační vlnu. Uvedl, že Evropa čelí organizované invazi a Česko není a ani nemůže být pro všechny.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud