Nezradil jsem. Babiš je úplně jiný a otočil i Zeman, říká europoslanec Telička | info.cz

Články odjinud

Nezradil jsem. Babiš je úplně jiný a otočil i Zeman, říká europoslanec Telička

Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (dříve za ANO) čelil kritice i ze strany premiéra Babiše za hlasování pro zahájení řízení s Maďarskem kvůli vážnému ohrožení hodnot EU. Telička však trvá na tom, že on Česko rozhodně nezradil. Špatným směrem se podle něj vydal premiér Babiš, který se stále víc odklání od toho, na čem se před lety s Teličkou dohodli. Za odcizování Česka EU ale prý může také prezident Zeman, který klade své osobní zájmy nade vše. Kdo skutečně zabil migrační kvóty? A v čem přesně se Andrej Babiš změnil?

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud