5 nejočekávanějších hororů roku 2018. Na plátno se vrátí hrůzostrašné legendy | info.cz

Články odjinud

5 nejočekávanějších hororů roku 2018. Na plátno se vrátí hrůzostrašné legendy

Pokračování kultovních snímků, ale i zcela nové příběhy o tom nejstrašnější armádě světa. V příštím roce čeká fanoušky hororů několik premiér, které by si rozhodně neměli nechat ujíst, tady je pět z nich. 

Strangers: Prey at Night

V roce 2018 se do kin vrátí horor The Strangers, tentokrát s podtitulem Prey at Night. Maskovaní cizinci ale nebudou pronásledovat mladou dvojici jako v prvním díle, v novém pokračování si vyhlédnou rovnou celou rodinu. Premiéra snímku, za kterým režijně stojí Johannes Roberts, je naplánovaná na 9. března.

Insidious: Poslední klíč

Hned začátkem ledna se v kinech objeví již čtvrté pokračování hororové série Insidious. Děj filmu mladého režiséra Adama Robitela se bude tentokrát točit o kolem parapsycholožky Elise Rainerové, která se s bude muset vypořádat s tím, co se děje u ní doma.

Čtvrtá říše

Jak už název napovídá, horor Čtvrtá říše se vrátí zpátky v čase a představí nám tajemství, kterým chce Adolf Hitler nejen vyhrát válku, ale zároveň si neporazitelnou armádou podmanit celý svět. Britský snímek režiséra Shauna Smithe měl mít premiéru už letos, snad se jí dočkáme alespoň během příštího roku.

Predátor

Dobrodružný sci-fi horor pod vedením režiséra Shanea Blacka, který má za sebou snímky jako Iron Man 3, Poslední skaut nebo Smrtonosná zbraň, má premiéru naplánovanou na 2. srpna. V hlavních rolích filmu, které navazuje na kultovní snímek z roku 1987, se tentokrát objeví Boyd Holbrook nebo Olivia Munnová.

Halloween

Fanoušci série Halloween můžou jásat. Do kin se totiž vrátí další film, který přímo naváže na první snímek a odstraní tak nejasnosti, které doprovázeli jeho další pokračování. Film se k originálu vrací nejen dějově, ale i obsazení, zahraje si v něm Jamie Lee Curtisová a za scénářem a hudbou opět stojí John Carpenter.

10 nejlepších hororů dekády a proč se na ně podívat. Čtěte zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud