Dobrá zpráva. Karla Gotta propustili z nemocnice a už plánuje další vystoupení | info.cz

Články odjinud

Dobrá zpráva. Karla Gotta propustili z nemocnice a už plánuje další vystoupení

Zpěvák Karel Gott byl na začátku popuštěn z nemocnice, potvrdila jeho mluvčí Aneta Stolzová. Osmasedmdesátiletý zpěvák tam byl ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze necelé dva týdny kvůli silné chřipce.

"Pan Gott se cítí dobře, proto jsme nemuseli po jeho propuštění z nemocnice zrušit žádné naplánované vystoupení," uvedla Stolzová. Konkrétní data a místa plánovaných koncertů však zatím nebyla zveřejněna.

Kvůli nemoci nemohl Gott vystoupit na plese v Českých Budějovicích a na Česko-Slovenském plese v pražském Obecním domě.

Zpěvák loni oslavil 60 let na hudební scéně. V roce 2016 bojoval se zdravotními problémy spojenými s nádorovým onemocněním. Už v té době prohlásil, že ani po těžké nemoci se nehodlá s hudební kariérou rozloučit a začal se postupně vracet na scénu.

Gott, který je vedle Česka oblíbený především v Německu, se v závěru loňského roku stal po dvaačtyřicáté mezi zpěváky vítězem ankety popularity Český slavík.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud