GALERIE: Bojíte se výšek? Z těchto snímků vám bude běhat mráz po zádech | info.cz

Články odjinud

GALERIE: Bojíte se výšek? Z těchto snímků vám bude běhat mráz po zádech

Pokud trpíte akrofobií, jak se chorobný strach z výšek také nazývá, tak snad raději ani dál nečtěte. Nebo naopak seberte zbytek odvahy a pohlédněte svému nepříteli do tváře. Australský fotograf Simon Bischoff dokáže pořídit snímky, ze kterých se i těm nejotrlejším rozklepou kolena.

Paniku se tentokrát skutečně vyplatí překonat, protože záběry, které zaznamenal fotograf Simon Bischoff žijící v tasmánském Hobartu, jsou skutečně fascinující. Objektem jeho zájmu se totiž před časem stali horolezci nebo třeba provazochodci.

Spolu s ním a jeho odvážnými modely se tak můžete z bezpečí domova vydat na fantastickou cestu po pozoruhodných lokalitách. Prohlédněte si naši galerii.

 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud