GALERIE: Transparenty, se kterými se demonstrovalo proti Babišovi a Zemanovi | info.cz

Články odjinud

GALERIE: Transparenty, se kterými se demonstrovalo proti Babišovi a Zemanovi

Několik desítek tisíc lidí vyšlo ve středu do ulic, aby dali najevo nesouhlas s jednáním a chováním šéfa hnutí ANO a ministra financí Andreje Babiše a prezidenta Miloše Zemana. Početně nejhojnější účast zaznamenali pořadatelé v Praze – na Václavské náměstí dorazilo dle odhadů mezi 20 a 30 tisíci demonstrantů. Kromě metropole se protest konal i v Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci, Brně a Zlíně. I do těchto měst dorazily stovky protestujících. Podívejte se, jak jednotlivé protesty vypadaly a co lidé vzkazovali oběma politikům na transparentech.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud