Články odjinud

Malý Ivan bránil mámu před znásilněním. Teď se znovu učí chodit, útočník mu brutálně rozdrtil lebku

Malý Ivan bránil mámu před znásilněním. Teď se znovu učí chodit, útočník mu brutálně rozdrtil lebku

Teprve patnáctiletý Ivan z ruského Severodvinsku skončil v kómatu po brutálním napadení. Chtěl svoji matku ochránit před útočníkem, který ji znásilňoval a bodal nožem. Jenže opilý muž byl silnější a chlapce přemohl. Těžkou činkou mu rozmlátil lebku. Ivan se po roce probral z kómatu, už nikdy na tom ale nebude jako dřív...

Ivan Krapivin se loni vracel domů ze školy, když v bytě našel svou matku Natalii celou od krve, jak ji jejich soused Roman Pronin znásilňuje a bodá nožem. Ivan popadl tříkilovou činku a pokusil se Pronina uhodit, opilec ho ale přemohl a činku mu sebral.

Ve vzteku začal chlapci těžkým závažím bít do hlavy a zcela mu rozmlátil lebku.Policisté, kteří přijeli po vyděšeném telefonátu od sousedů, našli Ivana i Natalii v kaluži krve v bezvědomí. Oba byli v kritickém stavu převezeni do nemocnice.

Ivan skončil v kómatu, ze kterého se po roce probudil, následky jsou ovšem drastické...

Čtěte pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud